Rüya tabirleri

Günlük burç falı

Rüya tabirleri Sözlüğü : A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

balkondan düşmek.

Rumuz
anneanne

69 - Bayan
evli
evhanımı

Benim şu an 13 yaşında olan torunumu 4-5 yaşlarındaki haliyle evde ayağımda sallarken birden yeriden fırlayıp balkondan aşağı atladı ben arkasından aşağıya indim ama betonda paramparça olmuştu biryandan asfalttan parçalarını toplamaya çalışıyorum biryandan ağlıyorum torunumamı yanayım kızıma nasıl anlatırım diye kendimi nasıl sıkmışsam uyandığımda çok yorgundum .Yorumunuzu çok acil bekliyorum lütfen beni rahatlatın.

Rüyanızın Yorumu :

sağlığınız hakkında dikkat etmelisiniz bu günlerde hastalanabilirsiniz. bu küçük hastalıklar sizi bir süre halsiz bırakacak

“balkondan düşmek.” ziyaretçilerin yorumları 2 Yorum

 1. gülten diyor ki:

  oglumun 9 kattan balkondan sarktığını gördüm koşarak ayaklarından tuttum ama düşürdüm düşerken onu seyerettim sonra havada durdu o sıra 3 yaşındaki küçük oğlumda düşüyordu onunda ayaklarını tuttum ve içeri aldım onu kurtardım sonra 8 yaşındaki oğlum 6 katın balkonuna tutunup içeri attı kendini koşarak işağı inip ona sarıldım kalbi pır pır atıyordu çok korkmuştu o sıra uyandım yorumu nedir çok korktum lütfen yazarmısınızz…

 2. melisa diyor ki:

  3 gündür üstüste kabuslar görüyorum anlatıım
  yakın bi arkadaşımı ambulansın içinde kaza yapmış olarak gördüm ambulansın kapısı açık vücudunun sağ kısmı çok yaralıydı
  2 rüyamsa ertesi gün rüyamda kıyametin kopacağını sylediler hemen kardeşimle eve annemin yanına gittik sonra annemle evde koltuğun arkasında saklandık sonra annem babamı da çağırmak istedi eline telefonu aldı ve sonra herşey yok oldu bi anda kendimi bi gemide buldum gemide 3 kişiydik ben bi kız ve bir erkek gemi hareket halindeydi erkek kızla beni gemiden atmaya çalışıyordu ben kaçtım diğer kızın yakalayıp suya attı sonra tam beni yakalayacağı zaman dengesini kaybederek suya düştü ben gemiyi kullanmaya çalışrtım ilerliyorduk denizde çırpınan bi aile gördüm yardım edin diye bağırıyordu zar zor durdum ve gemiye bindiler sonra akıntı hızlanma başladı bi şelaleye doğru gidiyorduk akıntı iyice hızlandı hiç birşey yapamadan şelaleden aşağı düştük sonrasını hatırlamıyorum dün de
  ben oturma odasındaydım kardeşimle tv izliyorduk sonra balkonda bi yabancıc adamın olduqunu fark ettim balkona çıktım onu aşağı düşürmeye çalışırkıen onunla düştüm ama o alttaydı bana bişey olmadı ben eve geri döndüm
  bi rüya daha gördüm ünceden biz babannemin evindeydik 4 kuzen 3 harflileri çağırıyorduk sonra bi an odanın ışıqı yandı söndü ev sallandı biz koşarak aşağı indik televizyon larda felaketlerden bahsediyordu 1 kuzenim evde kaldı kardeşim camiye hemen namaz kılmaya gitti (pek kılmaz aslında) bizim eviin önünde insanlar masanın çevresine oturmuştu yanlalrına
  gittik bi adam geldi onları çok kızdırdınız dedi 3 harflilerden bahsediyordu belli ki birazdan burda olacaklar dedi biz çok korktuk ne yapmalıyız dedik Kur an okuyun dedi biz abdestsiz falan okuduk böyle ondan sonra tamam vazgeçtiler dedi rüyam biitti
  llütfen açıklayın anlamını ben böyle rüyalardan çok etkileniyorum lütfen yardım edin !
  şimdi den teşekkürler

Bu rüyayı sizde yorumlayın

Günlük burç falı

Koç Burcu 20 Eylül

Bir kaç gündür yaşadığınız koşuşturma ve iş temponuz, aslında herşeye yetişme isteğinizden kaynaklanıyor. arada ailenize de vakit ayırmalısınız. öğlenden sonra onlarla beraber olacaksanız. Bayram tatilinizi onlarla geçiereceksiniz. Çok mutlu olacaklar.

Koç Burcu'nun Bugünkü falını oku...

Boğa Burcu 19 Eylül

Sevdiğiniz insanla paylaşım içinde hareket etmek şu sıralar hayatınızın başlıca önceliği öğleden sonra parayla ilgili girişimleriniz bayram üstü olumsuz sonuçlanacak ama bayramdan sonra halledeceksiniz. Her konuda biraz daha dişinizi sıkmanız lazım.

Boğa Burcu'nun Bugünkü falını oku...

İkizler Burcu 19 Eylül

Bu dönem başlatacağınız seyehatlerin size çok önemli katkıları olacak. İlerideki bir çok gelişmenin başangıcı bu döenmki ilişkilerinizin seyrine göre şekil alacak.

İkizler Burcu'nun Bugünkü falını oku...

Yengeç Burcu 20 Eylül

Hayatınızdaki gelişmeler şaşkınlıkla izleyeceğimiz bir gündesiniz. Maddi konuda almanız gereken sorumluluklar ve ilitişim aksilikleri sizi popülaritenizden kaybettirebilir. Kime nasıl davranağınızı biliyorsunuz.

Yengeç Burcu'nun Bugünkü falını oku...

Aslan Burcu 20 Eylül

Bir kaç gündür sosyal bir kelebek gibisiniz. ailenizle çeşitli sorunlar yaşasanızda stresinizi daha fazla göz önünde olarak atma ihtiyacı duyuyorsunuz. Öğlenden sonra yakın arkadaşlarınızla paylaşım içine gireceksiniz.

Aslan Burcu'nun Bugünkü falını oku...

Başak Burcu 20 Eylül

Hayat bir çok konuda üstünüze üstünüze gelirken, öğlenden sonra kendinizi ferahlatacağınız aktivitelerde bulunma ihtiyacınız yüksek olacak, sadece adaletli ve insancıl davranmanız yeterli.

Başak Burcu'nun Bugünkü falını oku...

Terazi Burcu 20 Eylül

İş hayatınızdaki titiz tavırlarınız, iş arkadaşlarınızı biraz zorluyor. Tatilde bu davranışınızın farkına varacak ve tatil dönüşü hareketlerinize çeki düzen vereceksiniz. bugün öğlenden sonra özel hayatınız ve sevdiğiniz kişinin hayatı sizin için önemli olacak.

Terazi Burcu'nun Bugünkü falını oku...

Akrep Burcu 20 Eylül

bir kaç gündür düşünceleriniz siz esir almış durumda. insanlarla aranıza bir set çizerek ilerleyemeyeceğinizi bilmeniz gerekiyor. Öğlenden sonra kendinizi iyi hissedecek gönlünüzce vakit geçirmenin tadını çıkaracaksınız.

Akrep Burcu'nun Bugünkü falını oku...

Yay Burcu 20 Eylül

bugün evinize tıkılıp kalmak ve ailenizin sorunlarıyla yüzleşmek sizi ilgilendirmeyecek eğlenceli ortamların peşinde olacaksınız. İş hayatınızdaki anlaşmazlıkları kafanıza fazla takmamalı ve biraz daha rahat davranmalısınız.

Yay Burcu'nun Bugünkü falını oku...

Oğlak Burcu 20 Eylül

Kişisel görüşmeleriniz için elinizi çabuk tutmanız gerektiğini düşünüyorsunuz. artık amacınıza yönelik davranışlar sergilemelisiniz. Öğlenden sonra maddi konulara yaklaşımınız, etrafınızdakiler için çok önemli olacak.

Oğlak Burcu'nun Bugünkü falını oku...

Kova Burcu 20 Eylül

Bu sıralar boğuştuğunuz maddi konular öğlenden sonra yerini hareketli ve iletişimi yoğun işlere bırakacak, kafanızda oluşturduğunuz bir çok proje olmasına rağmen maddi konulardan dolayı hareket edemiyorsunuz.

Kova Burcu'nun Bugünkü falını oku...

Balık Burcu 20 Eylül

Aşk hayatınızdaki olumsuzlukları arkadaş ortamında paylaşmak sizi oldukça rahatlatıyor. bugün; bir kaç gündür iletişimde olduğunuz insanlar çok şey öğreneceksiniz. öğrendiklerinizi gözden geçirmelisiniz.

Balık Burcu'nun Bugünkü falını oku...
©Tüm hakları saklıdır. Belirtilse dahi alıntı ve kopyalama yapılamaz.
rüyalar burçlar